Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Милан – Челзи

Денес на програмата ги имаме натпреварите од четвртото коло на групната фаза на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Доста интересно е во групата Е каде што се учесници Милан, Челзи, Салзбург и Динамо и сите тие екипи имаат реални шанси за пролаз во нокаут фазата, но место има само за два тима.

Денес се сретнуваат Милан и Челзи, а дефинитивно ова ќе биде еден од поинтересните дуели за денес.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди зголемени бонус квоти за овој натпревар и тоа на два типови:

  • 0-2 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 13
  • Тиаго Силва да постигне погодок со глава квота зголемена од 19 на 23

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*