Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Ајакс – Наполи

Денес на „менито“ за обложување ги имаме натпреварите од првиот дел на третото коло на Лигата на шампиони.

Еден од понудените е токму и дуелот помеѓу Ајакс и Наполи кој ќе се изигра вечер од 21:00 часот.

Најдобрата онлајн обложувалница за овој натпревар понуди зголемени бонус квоти на два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 13
  • Стивен Бергвејн прв да постигне погодок квота зголемена од 7.50 на 8.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*