Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.07.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грузиската Кристалбет Еровнули Лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Гарехи – Спаери – 1 @ 2.03 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гарехи беше 3.04, а во моментов бележи пад од скоро 33% и се плаќа со квота 2.03 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*