Уште еден ефикасен натпревар за наплата на ТОП квота!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:00 во рамките на Премиер лигата на Казахстан се сретнуваат екипите на Туран и Тобол.

Туран е на 10-то место со вкупно 15 бода и учинок од 3 победи, 6 реми и 3 порази.

Тобол е на 2-та позиција и досега имаат освоено 24 бода преку 7 победи, 3 реми и 4 порази.

Овие две екипи досега се имаат сретнато три пати и на сите тие натпревари се постигнуваат по најмалку три погодоци, па ако и денес продолжат со исто темпо ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.15 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*