Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Сандсвал – Малме

Во рамките на шведската Алсвенскан лига денес од 19:00 е закажан натпреварот помеѓу Сандсвал и Малме.

Сандсвал е дел од црвената зона бидејќи во изминатите 11 кола игра доста лошо, додека Малме е на горните позиции и има амбиции за титула и оваа сезона.

Во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, има промоција на две зголемени квоти за овој натпревар и тоа:

  • 1-3 точен резултат згоелмен од 11 на 13
  • Сандсвал да постигне погодок во двете полувремиња квота зголемена од 9 на 10

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*