ГГ3+ за наплата на екстра квота!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:30 во рамките на Чешката МСФЛ лига се сретнуваат екипите на Јихлава Б и Кромериц.

Јихлава Б е на последното 17-то место со вкупно 13 бода и учинок од 3 победи, 4 реми и 23 порази.

Кромериц е на 2-то место и досега имаат освоено 64 бода преку 20 победи, 4 реми и 6 порази.

Овие две екипи во последните седум меѓусебни натпревари секогаш играат отворено и ефикасно, поточно на тие дуели секогаш е добитен типот ГГ3+, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.92 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*