Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од афричкиот Куп на нации кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Судан – ДР Конго – 1 @ 2.72 во Bet365

Почетната вредност за победа на Судан беше 3.36, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.72 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*