Ефикасноста е главна одлика на нивните меѓусебни дуели!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 13:00 во рамките на шведската Дивизија 1 се сретнуваат екипите на Форвард и Питеа.

Форвард е на 14-то место со вкупно 10 бода и учинок од 3 победи, 1 реми и 6 порази.

Питеа е на 15-та позиција со вкупно 9 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 3 реми и 5 порази.

Овие две екипи во последните три меѓусебни натпревари играат навистина отворено и ефикасно, поточно на тие натпревари се постигнуваат по најмалку четири погодоци по натпревар, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

4+ @ 2.50 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*