Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од плеј офот на италијанската Серија Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Падова – Палермо – 1 @ 2.29 во Bet365

Почетната вредност за победа на Падова беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.29 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*