Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.06.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лига на нации – Група Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Литванија – Луксембург – 2 @ 2.30 во Bet365

Почетната вредност за победа на Луксембург беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.30 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*