Ефикасноста денес се плаќа со квота 1.90!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 16:00 во рамките на норвешката елитна лига се сретнуваат екипите на Хам Кам и Одд.

Хам Кам е на 11-та позиција со вкупно освоени 9 бода преку 1 победа, 6 реми и 1 пораз.

Одд е на 13-то  место и тие досега имаат освоено вкупно 9 бода преку 3 победи, 0 реми и 6 порази.

Овие две екипи досега се сретнале вкупно 10 пати во историјата и на сите тие натпревари головите се присутни, поточно на сите тие дуели се постигнуваат по најмалку три погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.85 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*