Бесплатни 5 евра за обложување на финалето од ЛШ во Bet365

Денес од 21:00 во рамките на финалето од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони, силата ќе ја мерат екипите на Ливерпул и Реал Мадрид.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 по тој повод за сите свои корисници нуди бесплатни средства за обложување во вредност од 5 евра. Доколку се уште немате сметка во Bet365 тоа може да го направите ТУКА.

Се што треба да направите е да изберете тип за вечерашниот дуел и да го штиклирате копчето „Use Free Bet“.

Бесплатните 5 евра се одземаат од добивката, а останатите средства ви се достапни за играње, но и за повлекување без исполнување на било какви други услови.

Услови и правила за користење

  • Бесплатните средства се во вредност од 5 евра
  • Бесплатните средства може да ги искористите само за финалниот натпревар во ЛШ помеѓу Ливерпул и Реал Мадрид
  • При евентуална добивка ви се одземаат бесплатните средства, а останатите пари се достапни за повлекување
  • Квалификуван е облогот уплатен пред почетокот на натпреварот
  • Понудата е достапна само еднаш за еден корисник

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*