Традицијата за денес нуди квота 2.45!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 15:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Интер и Сампдорија.

Интер е на втората позиција со вкупно 81 бод и учинок од 24 победи, 9 реми и 4 порази.

Сампдорија е на 15-то место со вкупно 36 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 6 реми и 21 пораз.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни дуели играат секогаш отворено и ефикасно, поточно на тие натпревари секогаш е добитен типот ГГ3+, па ако продолжат со ова темпо дефинитивно ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.45 во  22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*