Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Брајтон – Вест Хем – 2 @ 2.62 во Bet365

Почетната вредност за победа на Вест Хем беше 3.25, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.62 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*