Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од швајцарската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Лугано – Цирих – 2 @ 2.50 во Bet365

Почетната вредност за победа на Цирих беше 2.90, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.50 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*