Пакет бонус за добредојде – Mozzart нуди бонус до 400 евра и 100 бесплатни спинови

Обложувалницата на Mozzart има фантастична понуда за сите нови корисници. Тие нудат бонус до 400 евра, како и 100 бесплатни спинови за сите нови корисници.

Постапката за добивање е едноставна и се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете депозит од 300 евра со промо кодот BONUS400
  3.  Добијте 400 евра бонус и 100 бесплатни спинови

Услови и правила за користење:

  • За да го добиете максималниот износ од 400 евра бонус треба да направите депозит во вредност од 300 евра
  • Понудата е валидна само со внесување на кодот BONUS400
  • Бесплатните 100 спинови имаат вредност од 0.20 евра
  • Бесплатните спинови може да ги искористите на слот игрите Sweet Bonanza TM или The Dog House TM
  • Минималниот квалификуван депозит за оваа понуда е 10 евра
  • Целосните услови и правила може да ги прочитате на сајтот на Моzzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*