Специјал тикет за натпреварот Нотингем – Шефилд

Денес од 20:45 во рамките на плеј офот од англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Нотингем и Шефилд.

Ова е реванш ½ финален дуел, а во првиот натпревар славеше тимот на Нотингем Форест со резултат од 2-1, па може да кажеме дека во овој натпревар влегуваат со одлично расположение.

Ние решивме токму за овој натпревар да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второто полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*