ГГ во Ирска!?

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 20:45 во рамките на ирската Премиер дивизија се сретнуваат екипите на Дандалк и Бохемианс.

Дандалк е на 4-то место со вкупно 22 бода и учинок од 5 победи, 7 реми и 2 порази.

Бохемианс е на 6-то место со вкупно 19 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 7 реми и 3 порази.

Овие две екипи во изминатите пет меѓусебни дуели успеваат да постигнат најмалку по еден погодок, па ако ја продолжат таа традиција и денес ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.68 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*