Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белоруската Вишаја лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Витебск – Гомел – 1 @ 2.80 во Bet365

Почетната вредност за победа на Витебск беше 3.55, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 2.80 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*