Ефикасен дуел во Шведска за наплата на супер квота!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 19:00 во рамктие на шведската Алсвенскан лига се сретнуваат екипите на Сандсвал и Дегерфорс.

Сандсвал е на претпоследната позиција со вкупно освоени 3 бода и учинок од 1 победа, 0 реми и 5 порази.

Дегерфорс е на последното место со 0 бода бидејќи од шест изиграни натпревари запишаа шест порази.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни натпревари играат навистина отворено и ефикасно, поточно на нивните дуели секогаш е пролазен типот ГГ3+, па ако и денес продолжат со исто темпо ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*