Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од иранската Гулф Про лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Сепахан – Истеглал – 2 @ 2.47 во Bet365

Почетната вредност за победа на Истеглал беше 3.05, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.47 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*