Бесплатни 5 евра за обложување за сите корисници во Bet365

Вечер се игра реваншот од вториот натпревар во рамките на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Силата ќе ја мерат екипите на Реал Мадрид и Манчестер Сити, а по тој повод, Bet365 реши да ги награди своите постоечки корисници со 5 евра бесплатни средства за обложување кои може да ги искористите за обложување токму на овој натпревар.

Се што треба да направите е да изберете облог и да го штиклирате полето „Usee Free Credit“.

Оваа промоција е наменета само за сингл облози или облози кои се конструирани преку Bet Builder опцијата во Bet365.

За сите што немаат сметка во Bet365, може да отворат ТУКА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*