Ефикасен натпревар за дуплирање на влогот!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 18:00 во рамките на полуфиналето од Купот на Катар се сретнуваат екипите на Шамал и Ал Араби.

Шамал во последните пет натпревари има запишано четири победи и еден пораз, па може да кажеме дека се во солидна форма.

Ал Араби го има апсолутно истиот учинок како и денешниот протвник, поточно и тие имаат учинок од четири победи и еден пораз во последните пет натпревари.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе, головите не изостануваат. Имено, на последните пет меѓусебни натпревари се постигнуваат по најмалку четири погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

4+ @ 2.00 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*