Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Елче – Осасуна -1 @ 2.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Елче беше 3.25, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*