Погодок на двете страни за наплата на супер квота!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Хофенхајм и Фрајбург.

Хофенхајм е на 8-та позиција со вкупно 46 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 7 реми и 11 порази.

Фрајбург е на 5-то место и досега имаат освоено 52 бода преку 14 победи, 10 реми и 7 порази.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе играат доста отворено и ефикасно, поточно на нивните дуели се постигнува најмалку по еден гол, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.59 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*