Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.04.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Каљари – Верона – 1 @ 2.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Каљари беше 2.85, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 2.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*