Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Манчестер Јунајтед – Челзи

Денес имаме еден натпревар во рамките на Премиер лигата и предвидуваме дека не чека вистински спектакл, со оглед на тоа што се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Челзи.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365 често нуди зголемени квоти за одредени игри, а овој пат вие можете да се обложувате на 4 игри и тоа:

  • 2-1 точен резултат квота наместо 13 зголемена на 17
  • Кристиано Роналдо да 2 или повеќе погодоци квота 10 наместо 8
  • Маунт да постигне погодок се плаќаше со квота 3, а сега 3.60
  • Челзи да победи во двете полувремиња квота 7 зголемена на 8

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*