Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.04.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Чешката ЦФЛ лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Живанице – Храдец Кралове Б – 1 @ 1.55  во Bet365

Почетната вредност за победа на Живанице беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 31% и се плаќа со квота 1.55 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*