Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.04.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Цвајт лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Фортуна Дизелдорф – Динамо Дрезден – 1 @ 1.66 во Bet365

Почетната вредност за победа на Фортуна Дизелдорф беше 1.95, а во моментов бележи пад од скро 15% и се плаќа со квота 1.66 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*