Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од данската втора лига – група елиминација кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Хобро – Јамербугт – 1 @ 1.44 во Bet365

Почетната вредност за победа на Хобро беше 1.82, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.44 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*