Ако и денес изиграат со мал број погодоци ќе наплатиме супер квота!

традиција

Денес од 17:00 во рамките на унгарската ОТП Банк лига се сретнуваат екипите на Пушкаш Академи и Кисварда.

Пушкаш Академи е на 2-то место со вкупно 47 бода и учинок од 13 победи, 8 реми и 6 порази.

Кисварда е на 3-то место со вкупно 45 бода кои ги имаат освоено преку 12 победи, 9 реми и 6 порази.

Овие две екипи во изминатите четири меѓусебни натпревари играат без многу погодоци, поточно на нивните натпревари се постигнуваат по најмногу два гола, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

0-2 гола @ 1.88 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*