Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Донкастер – Болтон – 2 @ 1.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Болтон беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*