Специјал тикет за натпреварот Аталанта – Лајпциг

специјал тикет

Вечер ќе имаме можност да ги погледнеме реванш дуелите и од Лига Европа, а еден од поинтересните дефинитивно ќе биде натпреварот во Бергамо, каде што Аталанта ќе го пречека тимот на Лајпциг.

Првиот натпревар помеѓу овие две екипи заврши со резултат 1-1, па и вечер очекуваме да биде потполно неизвесно.

За овој тикет, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Х пп
  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*