Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Египет кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Ел Џаиш – Енпи – 2 @ 2.99 во Bet365

Почетната вредност за победа на Енпи беше 3.66, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.99 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*