Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грчката Супер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Панатенаикос Б – Иродотос – 1 @ 2.89 во Bet365

Почетната вредност за победа на Панатенаикос Б беше 4.46, а во моментов бележи пад од скоро 35% и се плаќа со квота 2.89 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*