Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Виљареал

специјал тикет

Денес се првите реванш натпревари од ¼ финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Мора да признаеме дека Баерн во првиот дуел непријатно не изненади откако беа поразени во првиот дуел кој се играше во Шпанија против Виљареал.

Веруваме дека на овој реванш ќе направат се за да го продолжат ова натпреварување понатаму.

Ние токму за овој дуел ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Левандовски да постигне 2+ погодоци

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*