Ако и денес се постигне погодок на едната страна ќе наплатиме квота 2.40!

Денес од 20:45 во рамктие на англиската централ дивизија се сретнуваат екипите на Биглсвид и Коалвил.

Биглсвилд е на претпоследната позиција со вкупно 32 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 11  реми и 17 порази.

Коалвил е на 3-то место со вкупно 71 бод и учинок од 21 победа, 8 реми и 7 порази.

Овие две екипи досега се сретнале 4 пати и на тие натпревар погодок се постигнува само на едната страна, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

НГ @ 2.40 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*