Тикет на денот (понеделник, 11.04.2022)

тикет на денот

Викендов беше доста интересен, а кој не успеа да биде добитен, му го нудиме денешниот тикет. Ова е нашиот предлог за денес.

Бреша – Парма – 1 @ 1.95 во Mozzart

Двата тима се во добра форма, што се потврдува со фактот дека домаќините немаат пораз веќе пет кола, а гостите дури девет. Сепак, бодовите се многу важни за Бреша. Домаќините се на петтото место и се уште веруваат дека можат да стигнат до директен пласман во Серија А. Парма е на средината на табелата и веќе за нив е скоро решено дека повраток во елитата нема да имаат, а тоа е благодарение на променливите игри низ целата сезона. Овде очекуваме Бреша да победи и типуваме 1 со квота 1.95 во Mozzart.

Хадерсфилд – Лутон – ГГ3+ @ 2.25 во Bet365

Голема е веројатноста дека овие два тима ќе ги гледаме во плеј офот за пласман во Премиер Лига. Има се уште да се игра во Чемпионшип, но двата тима моментално се во плеј оф зоната. Хадерсфилд е на четвртото место, додека тимот од Лондон е едно место подолу со бод помалку. Овде веруваме дека двата тима ќе одат на победа, а обично таквите натпревари скоро секогаш се одликуваат со голови. Ние типуваме ГГ3+ со квота 2.25 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.39

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*