Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.04.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Б кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Косенца – Монца – 2 @ 1.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Монца беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 36% и се плаќа со квота 1.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*