Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Д кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Толентино – Фано – 1 @ 1.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Толентино беше 2.12, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*