Bet365 нуди 25 евра за секој нов корисник – без услови!

Онлајн обложувалницата на Bet365 е број 1 во светот во категоријата на онлајн обложување, а тоа е така благодарение на нивната професионалност, високите квоти, како и одличните промоции.

Тие за сите нови корисници нудат 25 евра бесплатни средства за обложување на вашиот прв депозит.

Се што треба да направите е:

  1. Отворете сметка ТУКА
  2. Направете депозит од најмалку 5 евра
  3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Бонусот е за сите нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
  • Минималниот квалификуван депозит е 5 евра
  • Максималниот износ на бонусот е 100% до 25 евра
  • Бонусот се добива во форма на бесплатни средства за обложување и со нив може да се обложувате на било кој спорт, а при евентуална добивка, влогот се минусира, а профитот ви останува на вашата сметка слободен за повлекување
  • Бонусот автоматски се впишува на вашата сметка веднаш штом ќе го изиграте депозитот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*