Натпревар со драстичен пад на коефициентот (26.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грчката Супер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

ПАЕ Егалео – Епископи – 1 @ 1.64 во Bet365

Почетната вреднсот за победа на ПАЕ Егалео беше 2.12, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.64 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*