По традиција треба да имаме ефикасен натпревар!

традиција

Денес од 19:00 во рамките на француската Национал лига се сретнуваат екипите на Кретеил и Шамбли.

Кретеил е на 16-то место со вкупно 21 бод и учинок од 5 победи, 5 реми и 15 порази.

Шамбли е на 15-то место и досега имаат освоено вкупно 22 бода преку 5 победи, 7 реми и 14 порази.

Овие две екипи во меѓусебните натпревари играат доста отворено и ефикасно, поточно на нивните дуели секогаш се постигнуваат по најмалку три гола, па ако и денес биде така, ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 2.20 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*