Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Тотенхем – Вест Хем – 1 @ 1.70 во Bet365

Почетната вредност за победа на Тотенхем беше 2.05, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.70 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*