Неефикасен натпревар во Бундеслига за наплата на квота 2.20!

Денес од 17:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Волфсбург и Баер Леверкузен.

Волфсбург е на 12-то место со вкупно 31 бод и учинок од 9 победи, 4 реми и 13 порази.

Леверкузен е на 3-то место со вкупно 45 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 6 реми и 7 порази.

Овие две екипи во изминатите три натпревари играат доста мирно и неефикасно, поточно на тие натпревари никогаш не се постигнати повеќе од два гола, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

0-2 гола @ 2.20 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*