Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.03.2022)

пад на коефициенти

Денес в орамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белгиската 1Б про лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Лирс – Вестерло – 2 @ 1.60 во Bet365

Почетната вредност за победа на Вестерло беше 1.83, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.60 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*