Вашиот тим заводи со 2 гола разлика? Типот ви е потврден!

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за сите свои корисници нуди фантастична понуда, посебно добра за тие што играат сингл.

Станува збор за ситуација, кога вашиот избран тим ќе заводи со два гола разлика, тогаш, типот ви се потврдува како добитен без разлика на конечниот исход на натпревар.

Оваа понуда важи за повеќе од 80 лиги ширум светот и е наменета единствено за фудбалско обложување.

Квалификувани лиги се:

 • AFC Champions League (from Group Stage onwards)
 • Argentinian Copa de la Liga Profesional
 • Argentinian Cup
 • Argentinian Nacional B (including Play-Offs)
 • Argentinian Superliga
 • Argentinian Superliga Cup
 • Australian A-League
 • Australian FFA Cup (from Round of 32 onwards)
 • Austrian Bundesliga
 • Austrian OFB Cup
 • Austrian 2. Liga
 • Bolivia Apertura
 • Bolivia Clausura
 • Brazilian Serie A
 • Brazilian Serie B
 • Bulgarian First League (including Play-Offs)
 • Bulgarian Cup
 • Chilean Primera Division
 • Chinese FA Cup
 • Chinese Super League
 • Colombian Cup
 • Colombian Primera A (including Play-Offs)
 • Colombian Primera B (including Play-Offs)
 • CONCACAF Champions League
 • Copa Do Brasil
 • Coppa Italia
 • Copa Libertadores (from Group Stage onwards)
 • Copa Sudamericana
 • Danish Landspokal Cup
 • Danish Superligaen (including Play-Offs)
 • Danish 1st Division
 • Dutch Cup
 • Dutch Eredivisie (including Play-Offs)
 • Dutch Eerste Divisie (including Play-Offs)
 • Ecuadorian Serie A
 • English Championship
 • English EFL Cup
 • English FA Cup (from First Round onwards)
 • English League 1
 • English League 2
 • English Premier League
 • French Ligue 1
 • German Bundesliga II (including Play-Offs)
 • German DFB-Pokal
 • Greek Cup
 • Greek Super League 1 (including Play-Offs)
 • Greek Super League 2
 • Hungarian Cup
 • Hungarian NB1
 • Hungarian NB2
 • Italian Serie A
 • Italian Serie B
 • Japanese J-League (including Play-Offs)
 • Japanese J2 League
 • Major League Soccer (including Play-Offs)
 • Mexican Apertura
 • Mexican Clausura
 • Mexican Cup
 • Mexican Liga de Expansion
 • Norwegian Eliteserien (including Play-Offs)
 • Norwegian NM Cup
 • Norwegian 1. divisjon (including Play-Offs)
 • Peruvian Primera Division
 • Russian Cup
 • Russian Division 1
 • Russian Premier League (including Play-Offs)
 • Scottish Premiership
 • Slovakian Cup
 • Slovakian Super Liga (including Play-Offs)
 • Slovakian 2. Liga
 • Spanish Copa Del Rey
 • Spanish Segunda
 • Spanish Primera Liga
 • Swedish Allsvenskan
 • Swiss Challenge League
 • Swiss Cup
 • Swiss Super League (including Play-Offs)
 • UEFA Champions League (from Group Stage onwards)
 • UEFA Europa Conference League (from Group Stage onwards)
 • UEFA Europa League (from Group Stage onwards)

Услови и правила за користење

 • Понудата е активна до 29-ти мај 2022 година
 • Понудата важи за сите нови и постоечки корисници
 • Понудата важи само за типови на конечен исход
 • Понудата важи само за натпревари изиграни пред да започнат
 • Откако ќе се потврди типот, повеќе нема влијание конечниот исход
 • Понудата е валидна за натпревари од горенаведените лиги
 • Ако натпреварот кој сте го изиграле е сингл, исплатата се врши во истиот момент кога тимот ќе заводи со два гола разлика
 • Облозите поставени со опција зголемени квоти не се квалификувани за оваа понуда

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*