Тикет на денот (недела, 06.03.2022)

тикет на денот

Неделата е одличен ден за да се изигра некој тикет во обложувалница, а ние со овој предлог тикет решивме да ви помогнеме при изборот на натпревари.

Елче – Барселона – 2/2 @ 2.20 во Mozzart

Елче откако е започната сезоната игра по системот топло-ладно. Знае многу често да направи и пријатни и непријатни изненадувања, па сосема заслужено се наоѓаат на средината на табелата, а нивната цел за оваа година е да обезбедат навремен опстанок. Барселона од друга страна во последно време се подобри и воопшто не личи на истата Барса од почетокот на сезоната. Во последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, па сега сметаме дека е време за нова победа. Наш предлог за овој натпревар е 2/2 со квота 2.20 во Mozzart.

Наполи – Милан – ГГ3+ @ 2.22 во Bet365

Овде имаме дуел на две екипи кои се борат за титула во Серија А. И двата тима имаат ист број бодови, но и ист учинок па предвидуваме тешка борба за Скудето оваа година. Наполи поради подобрата гол разлика има и подобар пласман, но тоа и не значи многу. Милан од друга страна изигра реми пред неколку дена во рамките на Купот на Италија против градскиот ривал Интер. Овде очекуваме пред се неизвесен натпревар, а головите не би требало да изостанат. Наш предлог е ГГ3+ со одлична квота од 2.22 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.88

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*