Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Примера Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Атлетико Атланта – Белграно – 2 @ 2.26 во Bet365

Почетната вредност за победа на Белграно беше 2.70, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.26 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*