На последните пет натпревари секогаш се постигнува гол на двете страни!

традиција

Денес од 18:30 во рамките на Ла Лига се сретнуваат екипите на Валенсија и Гранада.

Валенсија е на 9-то место со вкупно 33 бода и учинок од 8 победи, 9 реми и 9 порази.

Гранада е на 17-та позиција со вкупно 25 бода кои ги имаат освоено преку 5 победи, 10 реми и 11 порази.

Овие две екипи во изминатите пет меѓусебни дуели секогаш играат со голови, поточно гол се постигнува на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.95 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*